2024 06 16 Tituliniai Lietuvos kankinių atlaidai Domeikavos parapijoje

Birželio 16 d., sekmadienį šventėme Domeikavos parapijos titulinius Lietuvos kankinių atlaidus. Iškilmingoms pamaldoms vadovavo Domeikavos Lietuvos kankinių parapijos klebonas kun. Gintaras Pūras. Giedojo mūsų parapijos choras.

Dėkojame procesijos dalyviams bei visiems tikintiesiems dalyvavusiems pamaldose.

Kas yra atlaidai? Per išpažintį yra atleidžiamos visos nuodėmės bei amžinoji bausmė, nes atstatomas ryšys su Dievu, Bažnyčia ir savimi. Tačiau lieka laikinosios bausmės už nuodėmes, lieka nuodėmės padariniai (panašiai kaip išgydžius žaizdą lieka randas). Nuodėmės paliktų randų gydymas yra laikinoji bausmė. Atlaidai naikina tuos randus. Atlaidams gauti būtinos sąlygos: atlikti išpažintį, priimti Komuniją, pasimelsti to mėnesio popiežiaus intencija.

Rugsėjo 14 dieną mūsų parapijoje švenčiami Šv. Kryžiaus Išaukštinimo atlaidai. Spalio 7 dieną švenčiame Rožinio Švč. Mergelės Marijos atlaidus. Kviečiame dalyvauti atlaiduose mūsų parapijoje.