2024 09 01 Pamaldos už naujus mokslo metus

Rugsėjo 1 dieną, sekmadienį minėjome Pasaulinę maldos dėl rūpinimosi kūrinija dieną bei meldėmės už naujus mokslo metus pradedančius mokytojus, mokinius ir jų tėvelius.

Domeikavos Lietuvos kankinių ir Lapių šv. Jono Krikštytojo bažnyčiose šv. Mišias aukojo klebonas kun. Gintaras Pūras. Giedojo parapijų chorai.

Mokiniai prie altoriaus atnešė duoną, vaisius ir gėles. Nuostabios Dievo dovanos mus džiugina, moko dėkingumo, teisingumo bei atsakingumo veikiant Pasaulyje.

Šių metų maldos dėl rūpinimosi kūrinija dienos tema – „Turėk viltį ir veik su kūrinija.”

Po pamaldų klebonas kun. G. Pūras Domeikavos gimnazijos ir Lapių pagrindinės mokyklos vadovams įteikė dovanų – į mokyklų tikybos kabinetus atkeliaus naujausia krikščioniška literatūra bei pratybų sąsiuviniai tikybos pamokas pasirinusiems pirmokams Lapių pagrindinėje mokykloje.

Dvasininkas nuoširdžiai padėkojo pamaldose dalyvavusiems švietimo įstaigų vadovams, mokytojams, mokiniams ir jų tėveliams už bendradarbiavimą.

Rugsėjo 2 dieną klebonas kun. Gintaras Pūras aplankė Domeikavos gimnaziją ir Lapių pagrindinę mokyklą bei dalyvavo mokslo metų pradžios šventėje.

Domeikavos parapijos informacija